Przejście. Śmierć i to, co potem

Petr Petrovič Kalinovskij Wydawnictwo: AA religia
Prehodăt: poslednata bolest, smărtta i posle
religia
Aniela Czendlik
Medycyna śmierć aspekt medyczny etyczny

Indoktrynacja... Nie dałam rady nawet dokończyć.

Absolutnie nie warta uwagi, odtwórcza do granic przyzwoitości książka, którą z trudem doczytałam do końca. Jeżeli ktoś już parę pozycji typu "Życie po życiu" zaliczył i źle się czuje z nachalną, sloganową i pustą indoktrynacją kościoła katolickiego niech trzyma się od tej pozycji z daleka.

Na półkach: , , , , , , ,

"Przejście" porusza temat nurtujący każdego z nas. Temat śmierci. Wszyscy się jej boimy, choć na pewno jedni bardziej, a inni nieco mniej.
Jest to książka bardzo konkretna i wiarygodna. Autor popiera swoje stwierdzenia wieloma badaniami, powołuje się na słowa znanych uczonych, wspomina o niezliczonych doświadczeniach ludzi, dotyczących śmierci klinicznej. Mało tego,...

świetna, ciekawa

Dobrze napisana książka i dająca nadzieję na życie po śmierci. Autor zawiera między innymi wskazówki, jak żegnać umierającego, jak przeżyć żałobę. Zamieszcza też trochę wspomnień ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną. Autor powołuje się na dzieła teologów, ewangelię itd. Po przeczytaniu kolejnej lektury poruszającej te tematy wiem, że są one podobnie opisywane w wielu...

Dyskusje

• Chcę w prezencie