Byłem w Niebie. Prawdziwa historia śmierci i powrotu do życia

AA
My Time in Heaven. A True Story of Dying and Coming Back
religia
inVerso

Ciekawe spojrzenie na życie po śmierci.

Zaciekawiona historią życia po śmierci, historią o której opowiadała mi podekscytowana znajoma sięgnęłam po tę książkę.
Niestety między nami nie ma chemii.
Może i jest ciekawa... Może... mnie jednak nie urzekła. Zabrakło jakiegoś elementu układanki który złożyłby wszystko w całość.
Nie przemówiły do mnie perły i diamenty... I inne materialne dobrodziejstwa.
Ogólnie jest to...

To była piękna książka, i nie rozpisując się za bardzo, polecam ją każdemu.

Nie wiem czy to nie wymysł, bo to chyba protestant jednak napisał :(

Nie jest to pierwsza książka traktująca o powrocie z zaświatów, którą miałam okazję przeczytać i, niestety, nie porwała mnie. Niesie oczywiście jasne przesłanie, ale przekaz jest –jak dla mnie-zbyt natarczywy, groteskowy i szczegółowy. Autor zbyt mocno skupia się na budowlach, ich kształcie czy materiale, na dokładnych opisach elementów strojów aniołów czy innych istot za...

Wieki temu czytałam i dziś sobie o niej przypomniałam. Jedna gwiazdka tylko dlatego, że zero nie obniżyłoby należycie oceny ogólnej.

Autor kompletnie niewiarygodny. Pisząc tę książkę, zapewne miał przed sobą Biblię, czytał fragment i natychmiast dopasowywał siebie do niego.
Najmniejszy problem złapać go na tym, jeśli ktoś wie jak szukać.

Wydawałoby się pastor, osoba...

Rewelacja !!polecam wszystkim

Zacznę może od tego, że przez tę książkę przepłynęłam bardzo szybko i przeczytałam ją prawie na jednym tchu.

Zupełnie inna, niż "90 minut w niebie", które czytałam wcześniej.
Książka skupia się nie tyle na opisie wypadku, rekonwalescencji i wpływie śmierci klinicznej na dalsze życie bohatera, a na opisie miejsca - czyli nieba.

Piękne. Jedyne słowo jakie może określić to...

Daję 8 gwiazdek ,ale polecam do przeczytania!!!

Takich książek chyba nie powinno się oceniać, ale ja muszę napisać kilka słów o niej.
Książka początkowo bardzo ciekawa i wciągająca, ale jednak po paru rozdziałach powtarzające się słowa strasznie mnie denerwowały, co sprawiło, że po prostu zaczęła mnie nudzić ta pozycja.

Dyskusje

• 2018