Cierniem

2015-08-01
poezja Literatura Polska człowiek egzystencjonalizm realizm poezja współczesna

Świetna,ciekawa i mocna poezja. Serdecznie polecam bo warto się w nią zagłębić

Świetna,ciekawa i mocna poezja. Serdecznie polecam bo warto się w nią zagłębić

Czytałam, czytam i chcę wiecej.....

Te wiersze,krótki formy literackie ,słowa wyrazy,które po przeczytaniu długo wracają jak bumerang,zaskakując prostotą i konstrukcją.Tematyka dotyczy człowieka,przetrwania kolejnego dnia,tych mysli ,które nas dopadają od razu po przebudzeniu,drążą nasze sumienia,zmuszają ciało do wysiłku.Dotykają Boga,historii,milosci:
"jutro dostaniesz
buty nowe
nie jak te
w błocie
schodzone
po drodze do nadziei
zatracone"
Piekne...

Czytałam, czytam i chcę wiecej.....

"jutro...

Dodaj cytat z książki Cierniem