Gravity

Ela Orellana Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Ave Series fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
1463622066
CreateSpace Independent Publishing Platform
The Ave Series
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
1463622066

W zamyśle głównymi odbiorcami ewidentnie miała być szeroko pojęta młodzież, ale według mnie i starszym czytelnikom książka ta powinna przypaść do gustu. Z całej plejady bohaterów nie trudno wybrać sobie ulubioną postać, a smaczku dodają przezabawne dialogi.

Głównym minusem jest konieczność zakupu ebooka, ponieważ niestety amazon nie wysyła papierowej kopii do Polski, ale...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Gravity