Kup teraz - 2 oferty w cenie od 19.40 zł do 20.90 zł

Noragami
Noragami (tom 3)
komiksy
komedia fantasy przygoda romans shounen manga

Urocza oraz pełna akcji manga opowiadająca o problemach bóstwa, co prawda nie posiadającego świątyni, ale mającego wspaniałych przyjaciół, którzy są warci więcej niż pieniądze.

Na półkach: , , , , , ,

Manga nadal trzyma poziom. Rewelacyjni bohaterowie oraz fabuła, od której nie da się oderwać.

"Noragami #3" po raz kolejny wciąga nas w burzliwą akcję pełną barwnych i nietuzinkowych bohaterów. Wątki fabularne potrafią zaskoczyć, Yato dokonuje trudnych wyborów, Yukkine znów się buntuje sprawiając wiele kłopotów, a Hiyori stara się dowiedzieć nieco więcej o zagadkowej i mrocznej Norze. Boski i lekkomyślny Yato po raz kolejny opęta nas swoją magnetyczną osobowością,...

Trzeci tom już za nami :) Kto by sie spodziewał takiego zamieszania? Troszkę się porobiło, ale jestem niezmiernie dumna z Yato i tego w jaki sposób postąpił. Nie zrezygnował z Yukkine, nie skreślił go i wierzył do samego końca :) Coraz bardziej zyskuję w moich oczach :D...gdyby tylko zachowywał się troszeczkę poważniej :/

• Manga
  • Mangi