No.6 #6

Studio JG
2015-12-08
2015-12-08
Paulina Ślusarczyk-Bryła
dramat tajemnica sci-fi shounen-ai manga

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki No.6 #9 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,2
No.6 #9 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #8 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,1
No.6 #8 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #7 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,3
No.6 #7 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #5 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,0
No.6 #5 Atsuko Asano, Hinok...

Mogą Cię zainteresować

W tej części autorzy pozwalają czytelnikom nieco odetchnąć. Czas zwalnia co pozwala skupić się na przekazywanej przez postaci treści merytorycznej. Poznajemy bardzo ważne szczegóły z życia jednego z bohaterów. Przedstawione są też zupełnie nowe postacie reprezentujący nieco inne zasady, zachowania i styl życia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1986

Ładna okładka.
Dużo pitupitu, a tym samym poznajemy przeszłość Szczura.

Ładna okładka.
Dużo pitupitu, a tym samym poznajemy przeszłość Szczura.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jestem zachwycona :)

Z coraz większym trudem przychodzi mi czytanie "No.6". Dlaczego? Przecież coraz mniej tomików do końca tej wspaniałej historii i aż mi się serce kraje :'(

U Shiona dokonało się wiele zmian w charakterze. W pewnym sensie nadal wydaję się być pozbawiony ogólnego okrucieństwa, jakie każdy z nas potrafi komuś wymierzyć. Choć... Ostatnio to wszystko się zmienia. Nie umiem, jednak jeszcze stwierdzić czy jest to zmiana na lepsze. Jest istotnie inny. Nawet Szczur w pewnych sytuacjach go nie poznaję. A co do samego Szczura to cóż... Jak zwykle genialny, choć już troszkę po tym tomie mniej tajemniczy ;) I zgłaszam protest! Czy tylko ja chcę więcej momentów Shiona i Szczura? Oni są tacy cudowni :>

Wszystko zapowiada się prze smakowicie! Czyżby No.6 nareszcie upadło?
I jak zwykle dziękuję pani Asano i panu Kino. Chyba już nie muszę wspominać za co?

Jestem zachwycona :)

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Manga
  • 2017