ExpressMap Budapeszt 3w1 explore! guide przewodnik + atlas + mapa

Okładka książki ExpressMap Budapeszt 3w1 explore! guide przewodnik + atlas + mapa Monika Chojnacka
Monika Chojnacka Wydawnictwo: Expressmap Polska Sp. z o.o. turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Expressmap Polska Sp. z o.o.
2015-01-01
2015-01-01
Budapeszt Węgry Przewodnik Mapa Atlas

Okładka książki Budapeszt Monika Chojnacka, Márta Éles
Budapeszt Monika Chojnacka, M...
Okładka książki Węgry. Przewodnik + mapa Monika Chojnacka, Waldemar Kugler
Węgry. Przewod... Monika Chojnacka, W...

Świetny układ przewodnika, dobre mapy i opisy zabytków.
Jednak po 3? latach od zebrania informacji warstwa praktyczna jest nieaktualna (ceny w forintach wyższe o 30-50 i więcej %).
Niektóre miejsca są obecnie nieczynne.
Planując wycieczkę z tego przewodnika sprawdź koniecznie dostępność i aktualną cenę danej atrakcji.
Poziom językowy i edycyjny bardzo wysoki.

Świetny układ przewodnika, dobre mapy i opisy zabytków.
Niektóre miejsca są obecnie nieczynne.
Poziom językowy i edycyjny bardzo wysoki.

• Podróże/Przewodnik
  • 2016 ✔

Dodaj cytat z książki ExpressMap Budapeszt 3w1 explore! guide przewodnik + atlas + mapa