Pippi na wyspie Kurrekurredutt

2008-10-31
36 min.
Teresa Chłapowska

PIPPI NA WYSPIE KURREKURREDUTT
Moje dzieci kochają książki Szweckiej pisarki Astrid Lindgren.
Dzięki takim 📚 dom jest piękniejszy i szczęśliwszy.
Uwielbiamy z @magdajestemmagda zaszczepiać dzieci miłością do książek.
Piękne przygody niesamowitej  rudej dziewczynki.
Król Efraim I Pończocha zaprasza Pippi na swoją wyspę gdzieś na południowym pacyfiku. Wraz z przyjaciółmi Pippi wyrusza w "podróż życia".
Jakie przygody przeżyje najsilniejsze dziecko na świecie ❓

PIPPI NA WYSPIE KURREKURREDUTT
Moje dzieci kochają książki Szweckiej pisarki Astrid Lindgren.
Dzięki takim 📚 dom jest piękniejszy i szczęśliwszy.
Uwielbiamy z @magdajestemmagda zaszczepiać dzieci miłością do książek.
Piękne przygody niesamowitej  rudej dziewczynki.

Zabawne przygody Pippi przypadna każdemu maluchowi do gustu😉 musiałam prawie całą przeczytać na dobranoc mojej 5 latce 😉 Polecamy

Dodaj cytat z książki Pippi na wyspie Kurrekurredutt