100 tańców Encyklopedia

Okładka książki 100 tańców Encyklopedia
Wydawnictwo: Belladona Seria: Na ścieżkach wiedzy. Encyklopedia encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Na ścieżkach wiedzy. Encyklopedia
Amazing illustrated infopaedium 100 Dances
Belladona
2013-01-01
2013-01-01
Urszula Ruzik-Kulińska

Książka „100 Tańców. Na ścieżkach wiedzy” to ciekawa praca zbiorowa, w której czytelnik znajdzie najpotrzebniejsze rzeczy. Każdy taniec posiada:
krótki opis,
zdjęcia,
podstawowe dane (nazwa, kategoria, pochodzenie, strój),
co warto wiedzieć,
pytania i odpowiedzi.
Książka pięknie ilustrowana, w twardej oprawie.
Wiele ciekawostek typu:
*taniec w gumiakach jest tańcem ludowym w Afryce Południowej,
*taniec bambusowy w USA zalicza się do części wychowania fizycznego w szkołach,
*oberka wytrwany tancerz tańczył ponad pół godziny zmieniając partnerki.
Polecam pięknie ilustrowaną encyklopedię.

krótki opis,
zdjęcia,
podstawowe dane (nazwa, kategoria, pochodzenie, strój),
co warto wiedzieć,
pytania i odpowiedzi.
Książka pięknie ilustrowana, w twardej oprawie.
Wiele ciekawostek typu:
*taniec w gumiakach jest tańcem...

Cóż można powiedzieć o Encyklopedii, zbiór 100 technik tańca, przejrzałem, przeczytałem opisy tych bardziej interesujących, dobra dla miłośników zdobywania wiedzy na tematy wszelakie.. i dla miłośników pląsania na parkiecie. Bez rewelacji bo jaką to rewelacją może być Encyklopedia..

PS. Zakupiona dla małej adeptki tańca klasycznego, powiedziałbym wręcz fanatyczki :) mam nadzieje że się sprawdzi :)

Dodaj cytat z książki 100 tańców Encyklopedia