The Viper's Nest

Okładka książki The Viper's Nest
Peter Lerangis Wydawnictwo: Scholastic Children’s Books Cykl: 39 wskazówek (tom 7) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
39 wskazówek (tom 7)
Scholastic Children’s Books
2010-02-02
Data 1. wydania:
2010-02-02
angielski
39 wskazówek 39 clues

Przeczytałem po angielsku jak 6 tom. Niedługo dostane 8 i 9 i bede zamawiam nastepne. czytam ze słownikiem tłumacząc słowa których nie znam
Nie przetłumaczą - jak nie wierzycie to napiszcie na fb do wydawnictwa Initium

Nie przetłumaczą - jak nie wierzycie to napiszcie na fb do wydawnictwa Initium