Szkic teorii praktyki poprzedzony trzema studiami na temat etnologii Kabylów

Pierre Bourdieu Wydawnictwo: Antyk Marek Derewiecki Seria: Biblioteka Klasyków Antropologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Esquisse d’une théorie de la pratique, précédé de Trois études d’ethnologie kabyle
Opracowanie zbiorowe
Antyk Marek Derewiecki
antropologia etnografia etnologia socjologia Bourdieu teoria praktyka Kabylowie Algieria Maghreb
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Opracowanie zbiorowe
Biblioteka Klasyków Antropologii