Szkic teorii praktyki poprzedzony trzema studiami na temat etnologii Kabylów

Okładka książki Szkic teorii praktyki poprzedzony trzema studiami na temat etnologii Kabylów
Pierre Bourdieu Wydawnictwo: Wydawnictwo Marek Derewiecki Seria: Biblioteka Klasyków Antropologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Biblioteka Klasyków Antropologii
Esquisse d’une théorie de la pratique, précédé de Trois études d’ethnologie kabyle
Wydawnictwo Marek Derewiecki
2007-01-01
2007-01-01
Opracowanie zbiorowe
antropologia etnografia etnologia socjologia Bourdieu teoria praktyka Kabylowie Algieria Maghreb

Okładka książki Główne problemy współczesnej fenomenologii Marzena Adamiak, Renaud Barbaras, Alain Bonfand, Pierre Bourdieu, Judith Butler, Maja Chmura, Natalie Depraz, Jacques Derrida, Franck Didier, Linda Fisher, Thomas Fuchs, Shaun Gallagher, Michel Henry, Sonia Kruks, Andrzej Leder, Antoine Lutz, Jean-François Lyotard, Henri Maldiney, Jean-Luc Marion, Jacek Migasiński, Monika Murawska, Marek Pokropski, Marc Richir, Wojciech Starzyński, Michael Staudigl, Bernhard Waldenfels, Iris Marion Young, Dan Zahavi
Ocena 9,5
Główne problem... Marzena Adamiak, Re...
Okładka książki Reprodukcja. Elementy teorii systemu nauczania Pierre Bourdieu, Jean-Claude Passeron
Ocena 7,1
Reprodukcja. E... Pierre Bourdieu, Je...