Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami

Okładka książki Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami
Tomasz BalcerzakAndrzej Fellner Wydawnictwo: AIRCOM encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami
AIRCOM
2015-06-23
2015-06-23
lotnictwo leksykon transport lotniczy UAV samoloty śmigłowce prawo technika aeronautyka air law

Publikacja zdaje się, że została zrealizowana na szybko na zasadzie kopiuj-wklej. Sporo akronimów pozostało bez tłumaczenia na język polski. Duża czcionka spowodowała obszerną objętość tej publikacji, która mogła w rezultacie zamknąć się ze zdecydowanie mniejszą liczbą stron. Jak na taką liczną ekipę autorów pozycja bardzo mizerna.

Książka zawiera ponad tysiąc definicji oraz ponad 10 tysięcy skrótów i akronimów - rzeczywiście jest jedyna w swoim rodzaju. Niczego podobnego nie znajdziecie. Idealna dla: uczniów, studentów, uczestników kursów i szkoleń lotniczych, kandydatów ubiegających się o certyfikaty i świadectwa lotnicze, wykładowców, prawników, pracowników przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Znaczeniu wydania "Leksykonu" nadaje fakt objęcia nad nim patronatem Polskiego Klubu Lotniczego - stowarzyszenia zajmującego się promowaniem rozwoju lotnictwa, szkolenia i kształcenia lotniczego.

Dodaj cytat z książki Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami