Dyskusje o książce Plantacja Somerset

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
8 książek o niewolnictwie
Z niewilnictwem te książki mają tylko tyle wspólnego co chłop z wolnością. Nie umniejszam niczyjej krzywdy, jednak propozycje przez państwa przectawione to bardziej mitomania jak próba zarysowania problemu niewolnictwa.
5 tyg. temu
17 wielkich amerykańskich powieści
Przyznam, że ten wybór jest beznadziejny. Przez trzy z tych książek ledwie przebrnęłam, a jedną w postaci ebook wyrzuciłam przez okno z samochodu, bo tak mnie znudziła. Sięgnijcie do literatury amerykańskiej pierwszej połowy XX w zamiast pisać bzdetne teksty na temat tych szmir. Mam wrażenie, że za ten ranking zapłacili wydawcy książek aktualnie zalegających magazyny,...
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
Pokazuje 6 z 22
Zobacz kolejne