Socjologia religii. Antologia tekstów

Władysław Piwowarski Wydawnictwo: Nomos Seria: Socjologia religii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Nomos
socjologia religie religioznawstwo socjologia religii
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Socjologia religii
socjologia religie religioznawstwo socjologia religii

Antologia o przekrojowym charakterze. Zawarte w niej teksty są dość nierówne, ich poziom trudności również jest zróżnicowany. Czytelnicy siedzący w temacie na pewno znajdą tu wiele interesujących tekstów, czytelnicy bardziej przypadkowi mogą mieć problem, żeby się wgryźć w lekturę.

• Socjo
  • 2016
  • Socjologia
  • Religioznawstwo
  • Nauki społeczne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Socjologia religii. Antologia tekstów