Moje akwarium

83-7129-648-7
Wiesław Wiśniewolski
akwarystyka akwarium

więcej Więcej

Książka jak najbardziej przestarzała. Warto ją jednak nabyć z racji sentymentalnej oraz historycznej. Zawiera całkiem sporo zdjęć. Zawiera pewną dozę wiedzy jednak należy wziąć koniecznie poprawkę na obecne czasy.

Obecnie nieco denerwująca może być wszechobecna w tej książce reklama produktów firm Eheim, Jager oraz Tunze. Całe szczęście obecnie nawet w naszym kraju mamy...

• Heritage
  • Sprzedam/wymienię
  • Różne
  • Poukładane
  • Akwarystyka

Dodaj cytat z książki Moje akwarium