III/1 Dywizjon Myśliwski

lotnictwo militaria druga wojna
militaria, wojskowość
9788377312018
lotnictwo militaria druga wojna

„III Dywizjon Myśliwski” 1. pułku lotniczego z Warszawy to monografia jednej z dwóch jednostek tworzących warszawskie Zgrupowanie Myśliwskie, przekształcone w Brygadę Pościgową, która bohatersko broniła nieba nad stolicą Polski. Siłą rzeczy jest to pozycja dla pasjonatów.
Wrześniowe dzieje III/1 Dywizjonu Myśliwskiego – podobnie jak dzieje innych naszych jednostek...

• Historyczne
  • II Wojna Światowa. Lotnictwo Polskie