Lwowski III/6 Dywizjon Myśliwski

Vesper
lotnictwo wojna obronna
powieść historyczna
lotnictwo wojna obronna

Książka była by wartościowa, gdyby autor potrafił zrobić sensowne przypisy i potrafił podeprzeć się dokumentacją. Przeżyłem szok, gdy stwierdziłem, że w bibliografii nie ma ZASADNICZYCH (SIC!) dokumentów dotyczących działań wspomnianej jednostki we wrześniu 1939 r. Pomimo tego w pewnych kręgach praca i autor uchodzą za "fundamentalne", podstawowe, czy wręcz jedyne źródło o...

Bibliografia i sposób robienia przypisów w tej pozycji to jakiś żart.

• II Wojna Światowa. Lotnictwo Polskie

Dodaj cytat z książki Lwowski III/6 Dywizjon Myśliwski