Dyskusje o książce Ostatnie pięć dni

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
10 godz. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
47 tyg. temu
Warte przeczytania książki obyczajowe
Jeśli obyczajowe, to polecę: Ja wam pokażę! Katarzyny Grocholi, Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem Alex Sand, albo Powrót do starego domu Ilony Gołębiewskiej :)
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11902
6 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
71954
6 lata temu