Milion możliwości

Nasza Księgarnia
opowiadanie
literatura młodzieżowa
opowiadanie

Książka pisana w formie pamiętnika chłopca, który orłem w nauce co prawda nie jest, ale ma wielkie serce i dla małego obcokrajowca, który nie zna jeszcze języka polskiego, ani nie ma jeszcze kolegów, i dla młodej, chorującej na stwardnienie rozsiane kobiety, i dla porzuconego psa, i wreszcze dla rodzoiców, którzy nie zawsze są tacy jacy być powinni.
Warto przeczytać.

• Przeczytane wielokrotnie
  • Stare, ale piękne
  • 1987
  • Literatura młodzieżowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Milion możliwości