Logika matematyczna

Willard Van Orman Quine Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN informatyka, matematyka
Wydawnictwo Naukowe PWN
logika matematyczna logika matematyka logika formalna
informatyka, matematyka
logika matematyczna logika matematyka logika formalna

Bardzo ciekawa książka, ale czuć, że bardzo stara. Pierwsza wersja powstała w 1940 roku. Archaiczna notacja jest bardzo uciążliwa i przeszkadza w zrozumieniu i tak zaawansowanego już tekstu. Należy jesdnak przyznać, że jest ona bardzo jasna i przejrzysta mimo notacji i daje dużo informacji na temat historii logiki i matematyki.

• Logika
  • Matematyka/Logika
  • Filozofia, Teksty Źródłowe
  • 2020
  • Filozofia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Logika matematyczna