Logika matematyczna

filozofia, etyka
Wydawnictwo Naukowe PWN
1974-01-01
1974-01-01
logika matematyczna logika matematyka logika formalna

Bardzo ciekawa książka, ale czuć, że bardzo stara. Pierwsza wersja powstała w 1940 roku. Archaiczna notacja jest bardzo uciążliwa i przeszkadza w zrozumieniu i tak zaawansowanego już tekstu. Należy jesdnak przyznać, że jest ona bardzo jasna i przejrzysta mimo notacji i daje dużo informacji na temat historii logiki i matematyki.

• 2020
  • Filozofia
  • Logika
  • Matematyka/Logika
  • Filozofia, Teksty Źródłowe

Dodaj cytat z książki Logika matematyczna