Nie zawsze tak

Rebis
2003-01-01
2003-01-01
Shunryu Suzuki zen

Niektóre książki są jak koła ratunkowe. Gdy proza życia przytłacza zbyt mocno, poziom absurdu, hipokryzji i głupoty w otaczającym świecie wydaje się niebezpiecznie wzrastać, a do tego wszystkiego zza ponurych chmur jak na złość nie chce wyjrzeć słońce - to znaczy, że czas poszukać ratunku. 'Nie zawsze tak' pozwala nabrać dystansu i - mimo wszystko - poczuć wewnętrzny...

• Buddyzm
  • ! BŚ
  • Japan
  • Religion
  • In English
  • 2020
  • Spirit

Dodaj cytat z książki Nie zawsze tak