rozwiń zwiń

Walcz ze mną

Okładka książki Walcz ze mną
Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Ze mną (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2014-11-01
2014-11-01
Data 1. wydania:
2013-02-06

Książka po części w kontynuacji tej pierwszej... Tym razem poznajemy lepiej przyjaciółkę Natalie - Julianne. Kobieta sukcesu, bardzo lubi swoją pracę, ale też ma romans ze swoim szefem Natem. Sporo pikanterii, trochę nie pewności, troska o ciężarna przyjaciółkę. Na Julianne czeka sporo wyzywań. Czy szef okaże się kimś więcej niż tylko przelotnym romansem? Ja już wiem, a Ty? :)

Dobrnęłam do końca z trudem. Niby coś tam się działo, ale nic konkretnego. Trochę za słodko. Co kilka stron miałam wrażenie, że czytam to samo.

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Trochę z nudów, trochę z ciekawości sięgnęłam po kolejną książkę z tej serii...
no niestety podobnie jak w pierwszej części, za mało dramatu, za słodko, zbyt różowo i idealnie.... do porzygu....

Trochę z nudów, trochę z ciekawości sięgnęłam po kolejną książkę z tej serii...

Nie jest to typowa kontynuacja gdzie sledzimy losy bohaterki z pierwszej czesci, tylko tak jak np. W serii "on dublin street"poznajemy hostorie przyjaciolki. Slodko, cukierkowo na jeden wieczor😉

Od tej części bohaterami serii będą członkowie pewnej specjalnej rodziny. Wyjątkowej dlatego, że stworzyli bardzo mocne więzi. Często się spotykają, rozmawiają i bawią. Mnie najbardziej jednak spodobały się wieczorne wyjścia kobiet do klubów;-)

Ta część dużo bardziej mi się podobała. Romans biurowy, lubie to

Ta część dużo bardziej mi się podobała. Romans biurowy, lubie to

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część.
Bardziej "ludzkie przygody spotykały Julianne. Choć jak dla mnie sceny erotyczne mogły by zostać ukryte :)

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część.

Cudownie się czytało o zmaganiu miłości a pracy zawodowej. uwielbiam ten cykl.

Cudownie się czytało o zmaganiu miłości a pracy zawodowej. uwielbiam ten cykl.

Kolejna część Cyklu "ze mną w Seattle" przyjemna książka którą czyta się jednym tchem. Co jest moim zdaniem dodatkowym plusem to to że wiemy co u poprzednich bohaterów i poznajemy następnych. Ciesze się ze każda książka z serii mówi o innej osobie . Polecam na zimne wieczory!

Kristen Proby Walcz ze mną Zobacz więcej