Walcz ze mną

Okładka książki Walcz ze mną Kristen Proby
Okładka książki Walcz ze mną
Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Ze mną (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Ze mną (tom 2)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Fight with Me
Amber
2014-11-01
2014-11-01
2013-02-06

Książka po części w kontynuacji tej pierwszej... Tym razem poznajemy lepiej przyjaciółkę Natalie - Julianne. Kobieta sukcesu, bardzo lubi swoją pracę, ale też ma romans ze swoim szefem Natem. Sporo pikanterii, trochę nie pewności, troska o ciężarna przyjaciółkę. Na Julianne czeka sporo wyzywań. Czy szef okaże się kimś więcej niż tylko przelotnym romansem? Ja już wiem, a Ty? :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobrnęłam do końca z trudem. Niby coś tam się działo, ale nic konkretnego. Trochę za słodko. Co kilka stron miałam wrażenie, że czytam to samo.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trochę z nudów, trochę z ciekawości sięgnęłam po kolejną książkę z tej serii...
no niestety podobnie jak w pierwszej części, za mało dramatu, za słodko, zbyt różowo i idealnie.... do porzygu....

Trochę z nudów, trochę z ciekawości sięgnęłam po kolejną książkę z tej serii...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie jest to typowa kontynuacja gdzie sledzimy losy bohaterki z pierwszej czesci, tylko tak jak np. W serii "on dublin street"poznajemy hostorie przyjaciolki. Slodko, cukierkowo na jeden wieczor😉

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Od tej części bohaterami serii będą członkowie pewnej specjalnej rodziny. Wyjątkowej dlatego, że stworzyli bardzo mocne więzi. Często się spotykają, rozmawiają i bawią. Mnie najbardziej jednak spodobały się wieczorne wyjścia kobiet do klubów;-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część.
Bardziej "ludzkie przygody spotykały Julianne. Choć jak dla mnie sceny erotyczne mogły by zostać ukryte :)

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudownie się czytało o zmaganiu miłości a pracy zawodowej. uwielbiam ten cykl.

Cudownie się czytało o zmaganiu miłości a pracy zawodowej. uwielbiam ten cykl.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna część Cyklu "ze mną w Seattle" przyjemna książka którą czyta się jednym tchem. Co jest moim zdaniem dodatkowym plusem to to że wiemy co u poprzednich bohaterów i poznajemy następnych. Ciesze się ze każda książka z serii mówi o innej osobie . Polecam na zimne wieczory!

Ta część dużo bardziej mi się podobała. Romans biurowy, lubie to

Ta część dużo bardziej mi się podobała. Romans biurowy, lubie to