Walcz ze mną

Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Ze mną (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Fight with Me
Data 1. wydania:
2013-02-06
Amber
Fight with Me
Ze mną (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Trochę z nudów, trochę z ciekawości sięgnęłam po kolejną książkę z tej serii...
no niestety podobnie jak w pierwszej części, za mało dramatu, za słodko, zbyt różowo i idealnie.... do porzygu....

Nie jest to typowa kontynuacja gdzie sledzimy losy bohaterki z pierwszej czesci, tylko tak jak np. W serii "on dublin street"poznajemy hostorie przyjaciolki. Slodko, cukierkowo na jeden wieczor😉

Od tej części bohaterami serii będą członkowie pewnej specjalnej rodziny. Wyjątkowej dlatego, że stworzyli bardzo mocne więzi. Często się spotykają, rozmawiają i bawią. Mnie najbardziej jednak spodobały się wieczorne wyjścia kobiet do klubów;-)

Ta część dużo bardziej mi się podobała. Romans biurowy, lubie to

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część.
Bardziej "ludzkie przygody spotykały Julianne. Choć jak dla mnie sceny erotyczne mogły by zostać ukryte :)

Cudownie się czytało o zmaganiu miłości a pracy zawodowej. uwielbiam ten cykl.

Kolejna część Cyklu "ze mną w Seattle" przyjemna książka którą czyta się jednym tchem. Co jest moim zdaniem dodatkowym plusem to to że wiemy co u poprzednich bohaterów i poznajemy następnych. Ciesze się ze każda książka z serii mówi o innej osobie . Polecam na zimne wieczory!

polecam na zimowe wieczory:)

Na półkach: , , , ,

Lekka, łatwa i przyjemna. Ciepła historia, z nutką pikanterii. :)

Dyskusje

1 127