English Phonetics for Poles

Okładka książki English Phonetics for Poles
Włodzimierz Sobkowiak Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Anglistyka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Anglistyka
Wydawnictwo Poznańskie
2004-01-01
Data 1. wydania:
2004-01-01
angielski
fonetyka język angielski wymowa fonologia phonology phonetics English

Okładka książki Workbook in English Phonetics Włodzimierz Sobkowiak, Jolanta Szpyra-Kozłowska
Ocena 0,0
Workbook in En... Włodzimierz Sobkowi...