www.1939.com.pl

Marcin Ciszewski Wydawnictwo: Ender Cykl: www (tom 1) Seria: WarBook kryminał, sensacja, thriller
2011-01-01
WarBook
www ii wojna światowa
2093 ocen 213 opinii

2093 ocen

"Jeszcze raz Pearl Harbor" po polsku. Mimo całej sympatii do przedsięwzięcia uważam, że trochę zmarnowany potencjał, tak jakby Autor nie do końca był gotów na zmianę historii kampanii wrześniowej.

Łatwa, szybka i przyjemna w czytaniu. Brakowało mi, rozwinięcie wątku zarządzania wojskami w skali makro. Bardzo dobra książka.

Historia alternatywa. Fajnie się czyta jak dajemy wycisk III Rzeszy.

Wartka akcja wraz z ciekawie skonstruowanymi bohaterami wciąga niczym tajfun. Wcześniej nie podejrzewałam, że jakakolwiek książka o tematyce wojennej jest mnie w stanie tak wciągnąć. Cóż, jak widać na niniejszym przykładzie - są wyjątki od reguły. Pierwszy tom pochłonęłam w dwa dni :) Polecam

fajna ksiazka, mimo iz fantasy to milo bylo czytac jak lejemy niemcow :)

Pierwszą książkę z serii WWW Marcina Ciszewskiego oceniam bardzo pozytywnie. Ciekawy pomysł oraz wartka akcja nie dają się nudzić.

Historia typu "coby było gdyby ...". Dla mnie, jako wielbicielki Trylogii Sienkiewicza, książka o alternatywnym przebiegu kampanii wrześniowej przypadła bardzo do gustu. Wartka akcja, choć momentami gubiłam się w opisie toczonych walk. Język żywy, nie do końca literacki, bardzo pasuje do żołnierskiego slangu. Kilka postaci historycznych np. Marszałek Śmigły-Rydz.

Rewelacyjna książka. Fajny pomysł. Podróże w czasie i poprawianie przeszłości. i pytanie co by był gdyby...

Ciekawy pomysł i bardzo dobrze zrealizowany

Bardzo przyjemnie słuchało się o Polakach spuszczających łomot Niemcom.

Dyskusje

2 564