Duchowość i sny

Krzysztof Grzywocz Wydawnictwo: Salwator Cykl: Zeszyty Formacji Duchowej (tom 61) religia
Salwator
Zeszyty Formacji Duchowej (tom 61)
religia
2013-01-01

To cenna pozycja do zrozumienia i przyjęcia własnych snów. Choć autor nie wprowadza jakichś nowych, niewyczuwalnych intuicyjnie, treści, systematyzuje i porządkuje przeżywanie snu. Kończę tą podróż z taką piękną myślą, że sen może być dobrą pomocą w przeżywaniu codzienności :)

Na półkach: , , , ,

Książka autorstwa księdza Krzysztofa Grzywocza „Duchowość i sny” to jeden z zeszytów formacji duchowej wydanej przez wydawnictwo „Salwador”. Przyznam się szczerze, że wcześniej nie miałam styczności z tą serią. Mimo wszystko postanowiłam zaryzykować i zamówić egzemplarz. Głównie przemawiała przeze mnie zwykła ciekawość – co takiego chciał powiedzieć mi autor, czego sama...

• Biblia/Komentarze/Chrześcijaństwo
  • Duchowość, mistyka
  • 2014 rok
  • 1. czytane
  • 2015 📖
  • Współpraca z Sztukaterem
  • Duchowość

Dodaj cytat z książki Duchowość i sny