Seven Days: Monday-Thursday

Venio TachibanaRihito Takarai Wydawnictwo: Kotori Cykl: Seven Days (tom 1) Seria: Boys Love komiksy
セブンデイズ Monday-Thursday
Tomasz Molski, Katarzyna Borkowska
Boys Love
manga shounen-ai kotori boys love romans lgbt

2047

Ładne to, uroczę i czarujące. A do tego przystojni chłopcy. Lekkie, zwiewne polecam, nie tylko fankom yaoi.

Może być. Nic specjalnego. Zwykła obyczajówka, lekki nieskomplikowany romans z jakąś tam fabułą i małym, prostym pomysłem.

Daję takie 2/6.

Przeurocza historia i bardzo ciekawa, przyjemna kreska. ♥

Nie miałam żadnych oczekiwań i się miło zaskoczyłam. Dość urocza opowieść.

Bardzo dobra manga :)

Uroczo snująca się opowieść z zatrzymującymi uwagami.

wizualnie też niezłe

Zacznijmy może od omówienia mangi pod kątem graficznym, bo w końcu to obrazek z okładki jako pierwszy rzuca się w oczy.
Przede wszystkim proporcje - długość tułowia głównych bohaterów momentami autentycznie przeraża. To już chyba nawet nie jest "8 head body" do których dążą niektórzy mangacy, tylko 10 lub 12 momentami wyglądające dość karykaturalnie. Sama kreska jest jednak...

Podchodziłam do tej mangi jak pies do jeża, ale kiedy już się przemogłam, to całość wciągnęła i okazała się interesująca. Nie wykroczyła zbytnio poza to, czego i tak już oczekiwałam, ale też nie była nużąca.

Seryou znany jest z tego, że w każdą niedzielę kończy związek z dziewczyną, a w poniedziałek zaczyna chodzić z każdą, która go o to poprosi. Shino natomiast jest...

Sympatyczna rzecz w sumie. Niby przeczytałem z musu, ale jednak nie wymęczyła mnie, a i jakiejś tam rozrywki dostarczyła. Ogólnie to polecam.

Dyskusje

• Manga