Bartek Koniczyna i tajemnicza dziewczyna

Danuta Zawadzka Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
Skrzat
literatura dziecięca
2013-11-05

Czasami warto sięgnąć po książki dla dzieci nawet jeśli nie ma się własnych pociech, z czystej ciekawości co i jak się teraz pisze, co wydawnictwa oferują młodym czytelnikiem. Ja się wychowałam na tytułach, które teraz pewnie większość określa, jako klasyka. Szczególnie mnie to nie dziwi. Sięgając po książkę Danuty Zawadzkiej w pierwszym momencie się zdziwiłam, myślałam, że...

• Dla dzieci i młodzieży
  • Moja domowa biblioteczka