Przemoc kobiet

Okładka książki Przemoc kobiet
Christophe Regina Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Sfery nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sfery
La violence des femmes - Histoire d'un tabou social
Świat Książki
2013-09-25
2013-09-25
9788379432080
Grzegorz Przewłocki

więcej Więcej

Przegląd motywu przemocy za pomocą epok przez historię, literaturę, filozofię. Chociaż to książka naukowa to jest napisana przystępnym językiem. Dodatkowo zawiera świadectwa osób dotkniętych przemocą oraz odpowiedzi na ankietę. Warto przeczytać, bo daje do myślenia.

• Psychologia
  • Seria - Sfery - Świat Książki
  • 2014
  • Egzemplarze recenzyjne.
  • 2016
  • POPULARNO-NAUKOWE
  • Szukam

Dodaj cytat z książki Przemoc kobiet