Toradora! #2

Paulina Ślusarczyk-Bryła
komedia romans szkolne życie shounen manga

Okładka książki Golden Time 9 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,5
Golden Time 9 Yuyuko Takemiya, Um...
Okładka książki Golden Time 8 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,5
Golden Time 8 Yuyuko Takemiya, Um...
Okładka książki Golden Time 7 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,5
Golden Time 7 Yuyuko Takemiya, Um...
Okładka książki Golden Time 6 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,3
Golden Time 6 Yuyuko Takemiya, Um...

Ach, te szkolne romanse i tak jedna co odbija chłopaków dla rozrywki.

Na półkach: , , , , , ,

RECENZJA WSPÓLNA DLA TOMÓW 1-6

Ryuji Takasu zaczyna naukę w drugiej klasie liceum. Trafia do klasy z obiektem swoich uczuć, Minori. Jednak jest zbyt nieśmiały, by do niej zagadać, a na domiar złego pierwszego dnia naraża się Taidze Aisace, "Tyciemu Tygrysowi" i postrachowi...

Manga tak samo dobra jak pierwsza jej część. Rysunki dalej rewelacyjne, a fabuła toczy się dalej :)

Tą mangę dostałam w prezencie od przyjaciółki na święta. Zdecydowanie trafiła w moje gusta. Oczywiście nie wiele czekając, wzięłam się za czytanie i podziwianie kreski.

Ryuuji już od dłuższego czasu próbuje pomóc Taidze w zdobyciu serca jego najlepszego przyjaciela - Yuusaku Kitamury. Wymyślili już mnóstwo planów, jak np. bycie z nim w parze na zajęciach sportowych lub...

Wspaniała, pełna poczucia humoru. Rewelacyjnie stworzona (postacie), ogólnie świetna.

Świetna, pełna humoru manga o sercowych perypetiach szkolnej terrorystki i młodzieńca o spojrzeniu mordercy i gołębim sercu.
Ekstra!

Dyskusje