Toradora! #1

Paulina Ślusarczyk-Bryła
komedia romans szkolne życie shounen manga

Okładka książki Golden Time 9 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,5
Golden Time 9 Yuyuko Takemiya, Um...
Okładka książki Golden Time 8 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,5
Golden Time 8 Yuyuko Takemiya, Um...
Okładka książki Golden Time 7 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,5
Golden Time 7 Yuyuko Takemiya, Um...
Okładka książki Golden Time 6 Yuyuko Takemiya, Umechazuke
8,2
Golden Time 6 Yuyuko Takemiya, Um...

Ojejku, jaka fajna manga. Myślała, że będzie coś cięższego, a tu taka zabawna historyjka. Do tego ładna kreska. Mi to podchodzi pod shoujo.(szkoła, uczniowie, pierwsze zauroczenie) Czytać, czytać,...polecam.

Na półkach: , , , , , ,

RECENZJA WSPÓLNA DLA TOMÓW 1-6

Ryuji Takasu zaczyna naukę w drugiej klasie liceum. Trafia do klasy z obiektem swoich uczuć, Minori. Jednak jest zbyt nieśmiały, by do niej zagadać, a na domiar złego pierwszego dnia naraża się Taidze Aisace, "Tyciemu Tygrysowi" i postrachowi szkoły. Ale kiedy przez przypadek pozna jej sekret, da to początek jednej z najdziwniejszych...

Zakochałam się w kresce, kadrowaniu, rastrowaniu, tłach i szczegółach ^^ A sama w sobie historia jest całkiem OK, acz po pewnym czasie zaczyna się nudzić, gdy zdajesz sobie sprawę, że zaczyna trochę powielać mielone w każdej szkolnej historii motywy.

Manga od Waneko
Takasu-on-zwykły uczeń, ze wzrokiem mordercy
Aisaka-ona-mała "pocelanowa lalka" z niezwykłą siłą
Pewien wypadek spowodował, że losy Taigi Aisaki i Ryujiego Takasu złączyły się bezpowrotnie.
On-Wysoki i sympatyczny pedant z dziwnymi oczyma
Ona-mały i niebezpieczny "Tyci Tygrys"
Czy uda im się doprowadzić do sojuszu?

Moja ulubiona manga i anime zarazem :3 humor perfekt

Ukochana!

To pierwsza manga jaką przeczytałam i powiem, że się nie zawiodłam. Fabuła super, rysunki rewelacyjne i tak samo druga część. Teraz tylko czekać na trzecią :)

Przezabawne, natychmiast biorę się za kolejny tom :) Taiga z początku trochę mnie denerwowała, ale w sumie wszystkie postacie są strasznie sympatyczne.

Nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałam mangę, która by mnie tak rozbawiła. ^w^ Czuję, że tym razem zostanę z tą historią do końca - z anime pożegnałam się w okolicach 14 odcinka. Mam też przeczucie, że w przyszłości ta seria stanie na równi z resztą moich ulubionych mang. Pokładam w niej naprawdę wielkie nadzieje. c;

2046

Ma się ochotę powiedzieć: znów ten schemat się pcha. Ale czytało się przyjemnie, było parę zabawnych momentów, więc jeśli ktoś lubi takie szkolne komedie romantyczne, to może przeczytać.

Dyskusje

• Manga