Michal Viewegh Wydawnictwo: Druhé město kryminał, sensacja, thriller
czeski
Druhé město
kryminał, sensacja, thriller
czeski

Ksiazka w dosc brutalny sposob opisuje rzeczywistosc wspolczesnych Czech. Prezydent narcyz. Skorumpowani, bezczelni politycy. Mafia i oligarchowie rzadzocy panstwem. No i co najciekawsze, nomoznosc wyrwania sie panstwa czeskiego spod kurateli rosyjskiej. dosc pesymistyczny obraz wspolczesnych Czech. Przecietny obywatel, spoloczenstwo obywatelskie calkowicie zaniknelo....

Dodaj cytat z książki Mráz přichází z Hradu