Jesień w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Anna Czelej Wydawnictwo: Illuminatio Seria: W kuchni Pięciu Przemian kulinaria, przepisy kulinarne
Illuminatio
przepisy jesień wegetarianizm jedzenie
kulinaria, przepisy kulinarne
W kuchni Pięciu Przemian
przepisy jesień wegetarianizm jedzenie

Zgodnie z filozofią Pięciu Przemian zbliżającej się do na wielkimi krokami jesieni odpowiada smak ostry, który rozgrzewa i oczyszcza organizm oraz przygotowuje go do zimy.
I tak właśnie potrawy znajdziemy w książce Anny Czelej - pełne jesiennych warzyw, owoców i rozgrzewających, aromatycznych przypraw - imbiru, chili, cynamonu.
Oprócz siedmiu obszernych rozdziałów...

3 miesiące temu miałam okazję zapoznać się z drugą książką z serii - ,,Latem w kuchni Pięciu Przemian”. Bardzo mi się spodobała i z niecierpliwością wyczekiwałam jej kolejnej części. Gdy tylko zauważyłam ją w zapowiedziach wiedziałam, że zrobię wszystko, aby znalazła się w mojej biblioteczce.

Książka została podzielona na rozdziały. Na początku możemy zapoznać się z...

Dyskusje

• Kulinarne