Aspekty chrześcijańskie w sadze Harry Potter

9788378501923
Impuls
publicystyka literacka, eseje
9788378501923

Każdy z nas przeżył wspaniały okres czasu, zwany dzieciństwem. Niewątpliwie wiążemy z tymi beztroskimi latami masę wspomnień. Bywają też tacy, którzy, mimo iż „biologiczne”, że się tak wyrażę, dzieciństwo mają już za sobą, to w sercu nadal są bezbronnymi, ciekawskimi istotkami (niekiedy złymi, wyjącymi, denerwującymi i ogólnie rozpieszczonymi bachorami). Tak to już jest, że...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Harry Potter
  • Kiedyś, jak mi się będzie chciało
  • Literatura niebeletrystyczna
  • Przeczytane w 2017 roku