Ale kino, czyli co by było, gdyby postacie filmowe były dziećmi

Maciej FrączykRobert Sienicki Wydawnictwo: Zielona Sowa film, kino, telewizja
Zielona Sowa
kino filmy dla dzieci
film, kino, telewizja
kino filmy dla dzieci

Okładka książki Rycerz Janek i prawdziwe męstwo Jan Mazur, Robert Sienicki, Igor Wolski
6,3
Rycerz Janek i... Jan Mazur, Robert S...
Okładka książki Rycerz Janek Tomasz Grządziela, Jan Mazur, Robert Sienicki, Igor Wolski
6,7
Rycerz Janek Tomasz Grządziela,&...
Okładka książki Bazgrolle the movie Robert Sienicki, Filip Wiśniowski
0,0
Bazgrolle the ... Robert Sienicki, Fi...
Okładka książki W głowie tłumaczy Daniel Chmielewski, Berenika Kołomycka, Tomasz Pindel, Robert Sienicki, Fanny Vaucher, Jacek Świdziński
7,1
W głowie tłumaczy Daniel Chmielewski,...
Okładka książki Warchlaki 3 Michał Arkusiński, Ewa Ciałowicz, Katarzyna Dziaduś, Jakub K. Dębski, Falauke, Marta Falkowska, Natalia Aleksandra Komarow, Rafał Kołsut, Anna Krztoń, Jacek Kuziemski, Paweł Kędziora, Ernest Lindyberg, Jan Mazur, Piotr Michałowski, Katarzyna Niemczyk, Mateusz Piątkowski, Robert Popielecki, Tomasz Pstrągowski, Anna Rutkowska, Robert Sienicki, Kamil Targosz, Jakub Topor, Przemysław Wideł, Ewa Zaremba, kth, Jerzy Łanuszewski
8,0
Warchlaki 3 Michał Arkusiński,&...

Oficjalne recenzje i

Niekryte kino

[ 8 ] Link do recenzji

Twór marketingowy powstały na fali popularności Niekrytego Krytyka. Mało śmieszne, ale ilustracje ładne.

Książka znaleziona w bibliotece na dziale dziecięcym. Humor zdecydowanie jest 16+ jeśli nie wyżej.

Filmy nie są podpisane więc trzeba mieć 30+ żeby ogarnąć tytuły.

Po pierwszej książce Niekrytego w ciemno zamówiłem drugą, jednak tą uznaję za lekki niewypał. Spodziewałem się jakiejkolwiek treści pisanej, jednak książka okazała się składać jedynie z obrazków, śmiesznych, nieśmiesznych, według uznania.

Pomysł na samą książkę jest spoko, tylko wydaje mi się, że jest to trochę za krótkie jak na taką cenę.
Jest to na pewien sposób inna forma książki, ale nie wiem czy do końca coś takiego wypaliło w tym przypadku.
Dużo ciekawostek, niektóre obrazki śmieszne. Natomiast uważam, że filmy powinny być podpisane, bo z rozpoznaniem niektórych scen jest trudno.
Na dobrą sprawę...

Kinowe klasyki w wersji dla dorosłych dzieci. Bardzo fajny album.

Niecałe 3 minuty mojego życia...

Mogłoby być więcej tekstu >_<

Co by było gdyby postacie kinowe były dziećmi? - tak książka to odpowiedź na to pytanie, a do tego zawiera ciekawostki o danych filmach.

Zabrakło mi jedynie tytułów filmów.

Przeczytane dziś w Empiku w ciągu 10 min. Tak było! Przysięgam. Frączyk zrobił paskudną rzecz, chciał zbić jak najwięcej kasy na swojej popularności za nim ta się ulotni, ale ta pozycja to już ekstremalne leserstwo. Kilka obrazków z popularnych filmów i po jednej ciekawostce z filmweba na produkcję. Mówiąc językiem Niekrytego Krytyka - wtf? Kilka obrazków było niezłych, ale...

Haha piła mnie rozwaliła :D

Dyskusje