Ale Kino! Czyli co by było, gdyby postaci filmowe były dziećmi

Okładka książki Ale Kino! Czyli co by było, gdyby postaci filmowe były dziećmi Maciej Frączyk
Okładka książki Ale Kino! Czyli co by było, gdyby postaci filmowe były dziećmi

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Mogłoby być więcej tekstu >_<

Mogłoby być więcej tekstu >_<

Przeczytane dziś w Empiku w ciągu 10 min. Tak było! Przysięgam. Frączyk zrobił paskudną rzecz, chciał zbić jak najwięcej kasy na swojej popularności za nim ta się ulotni, ale ta pozycja to już ekstremalne leserstwo. Kilka obrazków z popularnych filmów i po jednej ciekawostce z filmweba na produkcję. Mówiąc językiem Niekrytego Krytyka - wtf? Kilka obrazków było niezłych, ale płacenie za nie około 40 zł to zwyczajne wyłudzenie. Jak dla mnie zgadywanie, jaki to film, było klawą zabawą (i chyba to przedłużyło lekturę tej pozycji z 7 min. do 10),lecz okazało się, iż nie ma rozwiązania... Nie odgadłam 3 i teraz mnie nurtują.
P.S. Przy filmie "Jak zostać królem" w ciekawostce napisano, iż scenarzysta został poproszony, by z realizacją produkcji poczekać do śmierci matki Jerzego VI, gdyż jest to dla niej drażliwy temat. Chyba chodziło o żonę? Ewentualnie córkę... Przecież jego matka zmarła w latach 50 XX w.

Co by było gdyby postacie kinowe były dziećmi? - tak książka to odpowiedź na to pytanie, a do tego zawiera ciekawostki o danych filmach.

Zabrakło mi jedynie tytułów filmów.

Zabrakło mi jedynie tytułów filmów.

Kinowe klasyki w wersji dla dorosłych dzieci. Bardzo fajny album.

Kinowe klasyki w wersji dla dorosłych dzieci. Bardzo fajny album.

Niecałe 3 minuty mojego życia...

Niecałe 3 minuty mojego życia...

Pomysł na samą książkę jest spoko, tylko wydaje mi się, że jest to trochę za krótkie jak na taką cenę.
Jest to na pewien sposób inna forma książki, ale nie wiem czy do końca coś takiego wypaliło w tym przypadku.
Dużo ciekawostek, niektóre obrazki śmieszne. Natomiast uważam, że filmy powinny być podpisane, bo z rozpoznaniem niektórych scen jest trudno.
Na dobrą sprawę zamiast kupować można przejść się do księgarni i przeglądnąć w 10 minut.

Na dobrą sprawę...

Po pierwszej książce Niekrytego w ciemno zamówiłem drugą, jednak tą uznaję za lekki niewypał. Spodziewałem się jakiejkolwiek treści pisanej, jednak książka okazała się składać jedynie z obrazków, śmiesznych, nieśmiesznych, według uznania.

Książka znaleziona w bibliotece na dziale dziecięcym. Humor zdecydowanie jest 16+ jeśli nie wyżej.

Filmy nie są podpisane więc trzeba mieć 30+ żeby ogarnąć tytuły.

Filmy nie są podpisane więc trzeba mieć 30+ żeby ogarnąć tytuły.

Twór marketingowy powstały na fali popularności Niekrytego Krytyka. Mało śmieszne, ale ilustracje ładne.

W większości słabiutkie to, obrazki nie najgorsze, ale też mało pomysłowe przeważnie. Można podczytać w księgarni, czy bibliotece, ale nie warto kupować.

• Do kupienia

Dodaj cytat z książki Ale Kino! Czyli co by było, gdyby postaci filmowe były dziećmi