Psychoterapia par. Teoria i praktyka w Instytucie Badań nad Małżeństwem Kliniki Tavistock

Stanley Ruszczynski Wydawnictwo: Oficyna Infigenium nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychoterapy with Couples. Theory and Practice at the Tavistock Institute of Marital Studies.
Marta Kruszyńska-Mąka
Oficyna Infigenium
psychoanaliza
Oficyna Infigenium
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Marta Kruszyńska-Mąka
psychoanaliza

Rewelacyjna książka, która z bardzo praktycznego punktu widzenia pozwala zaznajomić się z trudną tematyką psychoterapii par.

Świetna książka, która bardzo poszerza spojrzenie na parę oraz na wszelakie konflikty i blokady, które mogą w niej występować. Zrozumiała nie tylko dla fanów psychoanalizy, ale również dla osób, których specyficzny psychoanalityczny język odrzuca.

• Psychoterapia
  • Chcę w prezencie