Kocham swojego tatusia. Historyjka pełna ciepłych uczuć

Okładka książki Kocham swojego tatusia. Historyjka pełna ciepłych uczuć
2012-01-01
2012-01-01
10 min.
Barbara Szymanek
miłość ojciec tata rodzina opowiadanie dziecięce angielskie

Mój Maluch najbardziej lubi czytać książki ze mną. Być może wynika to z tego, że często robię z siebie pajaca, co Malucha niewątpliwie cieszy. Lubi kiedy wydaję różne dźwięki, zmieniam głos i szczegółowo omawiam każdy obrazek.
Ale jest jedna książka, którą Maluch woli czytać z tatą. „Kocham swojego tatusia” Wydawnictwa Olesiejuk, ilustracje Steve Whitlow.
Kiedy ją kupowałam...

• Poczytaj mi mamo
  • Dzieci

Dodaj cytat z książki Kocham swojego tatusia. Historyjka pełna ciepłych uczuć