Detektyw Faraona

Okładka książki Detektyw Faraona
Nick Drake Wydawnictwo: Bellona Cykl: Trylogia Egipska (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Trylogia Egipska (tom 2)
Bellona
2013-05-28
2013-05-28
historia starożytny Egipt kapłani spisek

Kolejna, świetna ksiażka z trylogii. Czytałam z niecierpliwością co się wydarzy, tym bardziej, że to książka o Tutenchamonie. Polecam czytać trylogię we właściwej kolejności.

Fantastyczna akcja rozgrywająca się w moich ulubionych egipskich czasach. Lektura dla wszystkich, nie tylko dla wielbicieli Egiptu.
Jest tu dużo historii, imion, nazwisk. Większość treści i historii przedstawionych w książce miała miejsce naprawdę.
Książka przeniesie Cię do innego wymiaru. Szkoda tylko, że tak szybko się ją czyta...

Dodaj cytat z książki Detektyw Faraona