Księga chaosu

Nick Drake Wydawnictwo: Bellona Cykl: Trylogia Egipska (tom 3) powieść historyczna
Egypt: The Book of Chaos
Bellona
egipt detektyw faraon
Egypt: The Book of Chaos
Trylogia Egipska (tom 3)
powieść historyczna
egipt detektyw faraon

ciekawe zakończenie trylogii o detektywie Rahotepie w Starożytnym Egipcie.
pałacowe intrygi, pełno trzymających w napięciu momentów. polecam!

2057

Fantastyczne zakończenie przecudownej trylogii o Egipcie, którego się zupełnie nie spodziewałam. Kryminał, tajemnice, piętrzące się zagadki do wyjaśnienia to to czego szukałam w książkach o starożytnym państwie faraonów.

"Księga chaosu" Nicka Drake'a opowiada o historii detektywa Rahotepa z tebańskiej policji Medżaj, który stara się odkryć przyczynę tajemniczych mordów w Tebach, co naprowadza go na trop przemytników opium.

W międzyczasie potężna osiemnasta dynastia dobiega końca. Król Aj nie ma potomka, a królowa Anchesenamon wysyła do Hetytów, odwiecznych wrogów Egiptu propozycje...

• Starożytny Egipt
  • Kryminał
  • Powieść historyczna
  • Ebook
  • Historyczna
  • 🕒 Historia

Dodaj cytat z książki Księga chaosu