Szachy. Podręcznik dla dzieci. Część 1

Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
1982-01-01
1982-01-01
8320302420

To dzięki tej książce nauczyłem się grać w szachy.

To dzięki tej książce nauczyłem się grać w szachy.

Książka obowiązkowa dla wszystkich chcących nauczyć się grać w szachy. W każdym rozdziale zadania do rozwiązania i przećwiczenia samemu lub też z partnerem.

Polecam dla najmłodszych i początkujących szachistów.
Po lekturze cz. 1-3 szybko osiągnąłem III kategorię. Bardzo mi pomogła i używam tego zestawu do nauki przedszkolaków.

Polecam dla najmłodszych i początkujących szachistów.

Dodaj cytat z książki Szachy. Podręcznik dla dzieci. Część 1