Wokół Annapurny i Dhaulagiri. Trasy i szczyty trekkingowe

Okładka książki Wokół Annapurny i Dhaulagiri. Trasy i szczyty trekkingowe
Janusz Kurczab Wydawnictwo: Wydawnictwo Sklepu Podróżnika turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Polskie Himalaje Wojciech Fusek, Janusz Kurczab, Jerzy Porębski
Ocena 6,7
Polskie Himalaje Wojciech Fusek, Jan...
Okładka książki Na tle nieba Maciej Bernatt, Stanisław Biel, Zbigniew Jurkowski, Janusz Kurczab
Ocena 8,2
Na tle nieba Maciej Bernatt, Sta...