Dyskusje o książce Charlotte Brontë i jej siostry śpiące

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
https://weneedya.pl/sklep/kategoria/fantastyka/ Ostatni dzień promocji w WeeNeedYA -50% na wszystkie książki ( również nowości) ze względu na targi książki ;)
1 rok temu
Teorie spiskowe w literaturze. Oto najciekawsze z nich!
 Charlotte Brontë i jej siostry śpiące Charlotte Brontë i jej siostry śpiące Tutaj teoria, że książki sióstr Bronte pisała tylko jedna z nich 😀
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11902
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Pokazuje 6 z 16