XIXe siècle. Les grands auteurs français du programme

André LagardeLaurent Michard Wydawnictwo: Bordas językoznawstwo, nauka o literaturze
Data 1. wydania:
francuski
9782040162160
Bordas
XIX wiek literatura francuska romantyzm symbolizm poezja powieść francuska antologia
językoznawstwo, nauka o literaturze
francuski
9782040162160

Okładka książki XVIIe siècle. Les grands auteurs français. André Lagarde, Laurent Michard
0,0
XVIIe siècle. ... André Lagarde, Laur...

Zgodnie ze słowami wydawcy :) jest to w rzeczy samej świetna antologia - nic, tylko polecić! Duży wybór pięknych utworów autorstwa twórców zarówno dobrze znanych przeciętnemu polskiemu czytelnikowi, jak i tych dopiero "do odkrycia".
Jest co odkrywać!

(Brak dziesiątej gwiazdki z uwagi na to, że w starszych wydaniach tej pracy - a takie wpadło mi w ręce - jest trochę...

• We fragmentach
  • Studia