Introduction à la vie littéraire du XIXe siècle

Jean-Yves Tadié Wydawnictwo: Dunod językoznawstwo, nauka o literaturze
francuski
210003006X
literatura francuska XIX wiek romantyzm naturalizm symbolizm

Świetne opracowanie!

Poszczególne rozdziały "Introduction..." przedstawiają najważniejsze tematy stale obecne w twórczości literackiej Francuzów w XIX wieku. I choć książka ma stosunkowo niewielką ilość stron, to i tak prezentuje bardzo wszechstronne i wyczerpujące ujęcie tej problematyki.

Za szczególną zaletę uważam mnogość przypisów odsyłających nas do innych,...

• 2013
  • Studia
  • Po francusku

Dodaj cytat z książki Introduction à la vie littéraire du XIXe siècle