Katolickie Żeńskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Teresy

szkoła katolicyzm wiara Bóg kobieta
literatura faktu
83-909802-1-5
szkoła katolicyzm wiara Bóg kobieta

Dnia 10 kwietnia 1992 r. podczas spotkania założycielskiego emerytowanych nauczycieli lubelskich szkół i zaprzyjaźnionych z nimi osób powołano do życia Katolickie Stowarzyszenie Oświatowe im. św. Teresy. Nowo wybrany zarząd wraz z całym zgromadzeniem uchwalił statut stowarzyszenia i podjął pierwszą decyzję o założeniu katolickiej szkoły - Liceum, które jako społeczne,...

• NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY
  • Historia, historiozofia, archeologia, paleontologia