Filozofia Oświecenia

Okładka książki Filozofia Oświecenia
Ernst Cassirer Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego filozofia, etyka
filozofia, etyka
Die Philosophie der Aufklärung
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
2010-01-01
2010-01-01
978-83-235-0630-0
Tadeusz Zatorski
Filozofia Oświecenie

Książka jest niezwykle ciekawa aczkolwiek trudna w odbiorze. Znakomicie ukazuje zarys myśli Oświecenia z perspektywy ogólnej problematyki. Wadą jest to, że czytanie jej wymaga ciągłego skupienia i analizowania tekstu, a także podstawowej wiedzy filozoficznej. Osobiście jestem zachwycony.

• Filozofia
  • 2) Filozofia