Energetyka a społeczeństwo. Aspekty socjologiczne

Okładka książki Energetyka a społeczeństwo. Aspekty socjologiczne
Władysław MisiakZbigniew Łucki Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
2012-01-01
2012-01-01
978-83-01-16346-4
ekologia społeczeństwo energetyka

Okładka książki Jak przygotować pracę dyplomową lub doktorską Gianfranco Gambarelli, Zbigniew Łucki
Ocena 3,0
Jak przygotowa... Gianfranco Gambarel...

Bardzo przydatny podręcznik o problemach współczesnej energetyki i jej wpływie na społeczeństwo. Polecam studentom oraz wszystkim, którzy na co dzień zawodowo zajmują się energetyką

Dodaj cytat z książki Energetyka a społeczeństwo. Aspekty socjologiczne