Kim są amisze?

Who are the Amish?
religia
9788371924354
amisze wiara Bóg USA

Amisze są jedną z najbardziej niezwykłych grup społecznych. Ich nietypowe podejście do technologii, życie bez elektryczności w hermetycznych wspólnotach, od lat budzi zainteresowanie osób z zewnątrz. Z uwagi na to, że w Polsce wiedza dotycząca Amiszów jest niewielka, książka stanowi kompendium informacji na temat tej wspólnoty. Autor rzetelnie podszedł do swojej pracy,...

• Papier
  • Chce je miec
  • Ameryki

Dodaj cytat z książki Kim są amisze?