Kim są amisze?

Okładka książki Kim są amisze?
Erik Wesner Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Werbistów VERBINUM religia
religia
Who are the Amish?
Wydawnictwo Księży Werbistów VERBINUM
2012-01-01
2012-01-01
9788371924354
amisze wiara Bóg USA

Amisze są jedną z najbardziej niezwykłych grup społecznych. Ich nietypowe podejście do technologii, życie bez elektryczności w hermetycznych wspólnotach, od lat budzi zainteresowanie osób z zewnątrz. Z uwagi na to, że w Polsce wiedza dotycząca Amiszów jest niewielka, książka stanowi kompendium informacji na temat tej wspólnoty. Autor rzetelnie podszedł do swojej pracy, przedstawił Amiszów w sposób obiektywny, opisał ich życie codzienne, historię pochodzenia, a także rozwiał wiele mitów krążących wokół tej społeczności. Jeśli szukacie rzetelnych informacji na temat Amiszów, koniecznie przeczytajcie książkę Erika Wesnera.

Dodaj cytat z książki Kim są amisze?