Moj dżihad

Ender
2013-01-23
2013-01-23

więcej Więcej

Dla mnie nudna mimo że interesuję się tematem.

Na półkach: , , , ,

Napisać dobrą książkę nie jest łatwo. A jeszcze trudniej jest napisać dobrą książkę o swoim życiu. Podstawą w niej powinien być ciekawy życiorys. Aukai Collins na nudę w swoim życiu na pewno narzekać nie może. Gdy dodać do tego reporterski styl, w jakim prowadzona jest cała opowieść, czytelnik ma przed sobą niebanalną, przepełnioną mocnymi fragmentami książkę, która stanowi...

• Literatura faktu
  • Kaukaz
  • 2013
  • Polityka
  • Przeczytane w 2017 r.
  • Biografia/Autobiografia/Pamiętnik/Wspomnienia
  • Literatura faktu

Dodaj cytat z książki Moj dżihad