Pomagamy ptakom

Oficyna Wydawnicza MULTICO
2005-12-02
2005-12-02
83-7073-410-3
ptaki zwierzęta przyroda ekologia natura

Okładka książki Sekrety życia seksualnego zwierząt Katarzyna Burda, Andrzej G. Kruszewicz
Ocena 8,0
Sekrety życia ... Katarzyna Burda, An...
Okładka książki Planeta Bałtyk Andrzej G. Kruszewicz, Joanna Pawlikowska
Ocena 7,0
Planeta Bałtyk Andrzej G. Kruszewi...
Okładka książki Sekretne życie kotów Agnieszka Czujkowska, Andrzej G. Kruszewicz
Ocena 7,6
Sekretne życie... Agnieszka Czujkowsk...

Króciutka, ale przydatna. Doświadczony "ptasiarz" nic nowego nie znajdzie. Ale polecam szczególnie dzieciom i młodzieży, którzy dopiero odkrywają ptasi świat.

Dobrze jest ją mieć na półce. Przydaje się.

Dobrze jest ją mieć na półce. Przydaje się.

Dodaj cytat z książki Pomagamy ptakom